TJ ŽIŽKA PRAHA – DUBNOVÁ CENA – 16. dubna 2011

KVALIFIKACE ČDP 2011

kategorie TOP TEN CUP a NOVICE CUP

 

PŘEDBĚŽNÉ STARTOVNÍ LISTINY

 

soutěž č. 1 – úloha DD/2009

 

01.  08,30

E1500  Michaela Pavlisová

 

KG3614  VAN GOGH

 

ME0075  JS U ryzáčka

p ř e s t á v k a

v souladu s ustanovením

NÚ k čl.425.2.2. projednal pořadatel časy startů koní VAN GOGH a BARON TRENK s majitelem koní

 

02.  09,00

E1691  Jana Samešová

 

KB2604  GRANTA

 

ME0089  JS Javorník

03.  09,06

E1500  Michaela Pavlisová

 

KG2643  BARON TRENK

 

ME0075  JS U ryzáčka

 

 

soutěž č. 2 – úloha S0/2009

 

01.  09,30

A1475  Kateřina Rosická

 

KA1809  GERONIMO-R

 

MA0083  JK Céva

p ř e s t á v k a

v souladu s ustanovením

NÚ k čl.425.2.2. projednal pořadatel časy startů koní GERONIMO-R a EMIL s majitelem koní

 

02.  09,49

B2135  Kateřina Rousová

KB3781 

MR CARO POWER

 

MB0083  JK R+K Řisuty

03.  09,56

E1592  Simona Bozděchová

 

KB3377  RYZLINK 1

 

ME0075  JS U ryzáčka

04.  10,03

A1767  Patricie Gráblová

 

KA1292  NERINE

 

MA0209  Dressage Academy

05.  10,10

A1475  Kateřina Rosická

 

KA1849  EMIL

 

MA0083  JK Céva

 

 

soutěž č. 3 – úloha JD/2009

 

01.  10,45

B2924  Filip Minařík

 

KB4390  STORM II

 

MB0027  JK ZK SM Dubeč

02.  10,52

A1176  Soňa Krčmářová

 

KA2270  PILOTTE

 

MA0140  JK Epona Praha

03.  10,59

A1576  Karla Mothejlová

 

KA1122  SAPIENS-K

 

MA0196  JS Picadero

04.  11,06

F0451  Daniela Křemenová

KH3693  FUNKENMARIECHEN 2

 

MC0212  JK Brandlín

05.  11,13

F0864  Jana Rosická

 

KA1809  GERONIMO-R

 

MA0083  JK Céva

06.  11,20

F2711  Tereza Pechmanová

 

KH3420  DADAJ

 

MF0153  JS Kolesa

07.  11,27

B2460  Magdalena        

             Nováková

 

KC1816  LICASTRO

 

MA0019 TJ JS Tursko

08.  11,34

G1146  Simona Fialová

 

KG3331  FLORINO

MG0093 

Stáj BA-RA Tetčice

09.  11,41

A1037  Tereza Hábová

 

KA2043  JAMES BOND

 

MA0047  Horse Academy

10.  11,48

G2050  Renata Strouhová

 

KA0731  NERO

 

MG0109  JK Mahu Modřice

p ř e s t á v k a

11.  12,10

A1581  Martina Sladkovská

 

KF2867  COPR-K

 

MA0099  JC Zájezd

12.  12,17

F1538  Libuše Půlpánová

KF3867

ČESARION KINSKÝ

 

MF0037  TJ Equus Kinsky

13.  12,24

SK3702  Iveta Rosinská

 

SK5547  ARMEN

 

Slovensko

14.  12,31

A1111  Miroslav Limburský

 

KA0637  CELESTA 2

 

MA0140  JK Epona Praha

15.  12,38

F0040  Jana Kosařová

 

KF2887  AKIM 2 

 

MF0057  JK Bohuslavice

16.  12,45

K0008 Karolína Šimáčková

 

KK0314  CARUSO V

 

MK0003  JO TJ Agro Cheb

17.  12,52

B2380  Pavla Vitáková

 

KA0893  KIPI-N

 

MC0218  JK Paseky

18.  12,59

A1431  Michaela                

             Bohuslávková

 

KD1962  MELANTE

 

MB0367  DS Pelikán o.s.

19.  13,06

A1576  Karla Mothejlová

 

KA1045  BELARIO

 

MA0196  JS Picadero

p ř e s t á v k a

 

 

 

 

 

20.  13,30

A1475  Kateřina Rosická

 

KA1849  EMIL

 

MA0083  JK Céva

21.  13,37

B2075  Ilona Gillernova

 

KA1767  OPERA

 

MK0063  JK Mariánské Láz.

22.  13,44

A1418  Štěpánka Koblížková

 

KA1832  FERNANDO 04

 

MA0102  JK Hlinovská Pha

23.  13,51

A1037  Tereza Hábová

 

KA1812  RODRIGO 2

 

MA0047  Horse Academy

24.  13,58

H1361  Roman Bravenec

 

KY5010  DR SHIWAGO

 

MG0182  Sport. stáj Kentaur

25.  14,05

B2250  Martina Opočenská

 

KA1867  RAPSTERN

 

MA0106  Stáj Leonard Praha

26.  14,12

A0709  Hana Vašáryová

 

KH3308  CLARISSA

 

MB0367  DS Pelikán

27.  14,19

A1271  Sofie Brodová

 

KA2109  LISSANDRO

 

MA0209  Dressage Academy

28.  14,26

E0424  Pavel Macek

 

KE1524  CALET

 

ME0089  JS Javorník

29.  14,33

F1538  Libuše Půlpánová

 

KF3726  SEMIRAMIS

 

MF0037  TJ Equus Kinsky

 

soutěž č. 4 – úloha PSG/2009

 

01.  15,15

SK3702  Iveta Rosinská

 

SK5547  ARMEN

 

Slovensko

02.  15,22

B2075  Ilona Gillernova

 

KA1767  OPERA

 

MK0063  JK Mariánské Láz.

03.  15,29

A1158  Stanislava Knitlová

 

KA1154  HOMÉR 1

 

MA0046  Stáj Urban

04.  15,36

B2574  Michaela Lagínová

 

KC1548  COURTAGE

 

MA0140  JK Epona Praha

05.  15,43

B0595  Markéta Písaříková

 

KA1595  DUVALIER K

 

MA0005  JK Troja

06.  15,50

A0864  Barbora Ptáčková

 

KA0893  KIPI-N

 

MA0106  Stáj Leonard Praha

p ř e s t á v k a

07.  16,10

A0709  Hana Vašáryová

 

KC1730  LUIS LASSALE

 

MB0367  DS Pelikán

08.  16,17

G2050  Renata Strouhová

 

KA0731  NERO

 

MG0109  JK Mahu Modřice

09.  16,24

A0465  Radmila Seidlová

 

KA1045  BELARIO

 

MA0196  JS Picadero

10.  16,31

A1271  Sofie Brodová

 

KA0699  AVALON Z-T

 

MA0209  Dressage Academy

11.  16,38

B2075  Ilona Gillernova

 

KC0926  ARCON

 

MK0063  JK Mariánské Láz.

12.  16,45

F0040  Jana Kosařová

 

KF2887  AKIM 2 

 

MF0057  JK Bohuslavice

 

 

soutěž č. 5 – úloha IM-I/2009

 

01.  17,30

A1159  Alena Zeusová

 

KB3051  CORRADO AZ

 

MA0126  JS Císařský ostrov

02.  17,37

A1158  Stanislava Knitlová

 

KA1154  HOMÉR 1

 

MA0046  Stáj Urban

03.  17,44

A0709  Hana Vašáryová

 

KC1730  LUIS LASSALE

 

MB0367  DS Pelikán

04.  17,51

A1067  Michaela Habásková

 

KA1122  SAPIENS-K

 

MA0117  JK Ronex

05.  17,58

B2574  Michaela Lagínová

 

KC1548  COURTAGE

 

MA0140  JK Epona Praha

06.  18,05

A0707  Adéla Neumannová

 

KA1453  EDIE 1

 

MA0099  JC Zájezd

07.  18,12

B2075  Ilona Gillernova

 

KC0926  ARCON

 

MK0063  JK Mariánské Láz.

08.  18,19

B0595  Markéta Písaříková

 

KA1595  DUVALIER K

 

MA0005  JK Troja

09.  18,26

F1806  Květa Krupková

 

KF2453  HSENDY 

 

MF0192  JS pod Kun.horou

10.  18,33

A1176  Soňa Krčmářová

 

KA1663  WEYDENSTERN

 

MA0140  JK Epona Praha

 

 

* * *