1.         přihláška do soutěže družstev dorazila z jedné oblasti a jedna oblast vyjádřila předpoklad startu jednoho družstva. V souladu s ustanovením čl.N12 Všeobecných pravidel ČJF o.s. je tedy soutěž pro nedostatek přihlášek bez náhrady  z r u š e n a !

 

 

2.         s respektováním této skutečnosti je sestaven časový program sportovní části závodů s tím, že časy pro příjezdy koní, trénink v prostoru soutěžního obdélníku, doba stanovená pro prezentaci a i čas zahájení technické porady se  n e m ě n í :

 

pátek, 08.07.2011

11,00 hod       PSG/2009       - 1. kolo – mladí jezdci

12,30 hod       S0/2009          - 1. kolo – junioři mladší

13,30 hod       JD/2009          - 1. kolo – junioři starší

16,00 hod       IM-I/2009       - 1. kolo – senioři

 

sobota, 09.07.2011

09,00 hod       JD/2009          - 2. kolo – junioři starší

11,30 hod       IM-I/2009       - 2. kolo – senioři

14,30 hod       YJ/2009          - 2. kolo – mladí jezdci

16,00 hod       DD/2009         - 1. kolo – děti

17,00 hod       S1/2009          - 2. kolo – junioři mladší

 

neděle, 10.07.2011

10,00 hod       DJ/2009          - 2. kolo – děti

11,15 hod       vJ/2009           - 3. kolo – junioři mladší

12,30 hod       vJ/2009           - 3. kolo – junioři starší

14,45 hod       vY/2009          - 3. kolo – mladí jezdci

16,30 hod       vIM/2009        - 3. kolo – senioři

 

 

3.         dále jsou uvedeny soupisy dvojic přihlášených do jednotlivých kategorií –

startovní listiny budou sestaveny na základě losování na technické poradě 7.7.2011

 

RÜCKL CRYSTAL

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2011

DREZURA

TJ ŽIŽKA PRAHA – PRAHA 7, CÍSAŘSKÝ OSTROV – 08.-10.07.2011

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝH DVOJIC

 

děti

Jezdec

č. – kůň

Subjekt

Michaela Pavlisová

07  -  BARON TRENK

U Ryzáčka

Eliška Orctová

10  -  BELFAST

JC Rusek

Tereza Čechurová

21  -  DANY BEE

JS Dobřany

Jana Samešová

31  -  GRANTA

JS Javorník

Tereza Kabešová

32  -  HATUM

JK Marko

Anežka Zajícová

57  -  SAN-LI-PAS

JK Altius

junioři mladší

Jezdec

č. – kůň

Subjekt

Kateřina Rosická

29  -  GERONIMO-R

JK Céva

Barbora Marešová

43  -  LUCKY LIFE

JK Iluze Makotřasy

Barbora Marešová

55  -  RUBEN JAMES

JK Iluze Makotřasy

Dominika Tichá

58  -  SIMON

JK Epona Praha

junioři starší

Jezdec

č. – kůň

Subjekt

Kamila Kotyzová

02  -  ALICE 3

JK Stáj Adam

Karolína Šimáčková

12  -  CARUSO V

JO TJ Agro Cheb Nebanice

Michala Jirsová

15  -  CORADO 1

Stáj Jana Jirsová

Tereza Pechmanová

20  -  DADAJ

JS Kolesa

Pavla Hašková

27  -  FRANCESCO DINO

JK Iluze Makotřasy

Michaela Fojtová

30  -  GRANADA 5

JS Michaela Fojty

Monika Petrová

36  -  CHER

TJ JS Plzeň Bory, o.s.

Kamila Kotyzová

41  -  LITTLE JOE

JK Stáj Adam

Michaela Bohuslávková

49  -  MELANTE

DS Pelikán

Justýna Pačesová

51  -  PILOTTE

JK Epona Praha

Jan Falta

54  -  ROSALINDE

JK Ostaš

Dagmar Wanglerová

61  -  TANGO 6

JK Epona Praha

Barbora Dvorníková

67  -  WHY NOT

JK Epona Praha

Veronika Šulistová

70  -  ZORA 2

JK Pet Horses

mladí jezdci

Jezdec

č. – kůň

Subjekt

Michal Knoflíček

14  -  CLIPP

JK Taur Brno

Markéta Hanzlová

25  -  FRAM 5

JK DDM Praha

Lucie Soustružníková

37  -  LALIQUE

PM Brno, o.s.

Eva Drozenová

39  -  LIMERIK

JK Ronex

Lucie Čejková

47  -  MARCUS 2

JK Pet Horses

Eva Drozenová

48  -  MARIONETTE

JK Ronex

Martina Opočenská

53  -  RAPSTERN

Stáj Leonard

Barbora Poláčková

64  -  WEDDING DAY

JK Hole

senioři

Jezdec

Č. – kůň

Subjekt

Jana Kosařová

01  -  AKIM 2

JK Bohuslavice

Vanda Bělinová

05  -  AMPERE

JK Bandolero Těchařovice

Michal Ryndák

11  -  BLACK 2

Fa Lentur jízdárna Žeravíková

Daniel Komenda

13  -  CASCAVELLO

JS Caballo

Alena Zeusová

17  -  CORADO AZ

JS Císařský ostrov

Karolina Žižková

23  -  DARWIN

TJ Žižka Praha

Adéla Neumannová

24  -  EDDIE 1

JC Zájezd

Kateřina Vaňková

28  -  FURINA/ZWII

JK Sever Brno

Stanislava Knitlová

35  -  HOMÉR 1

Stáj Urban

Ida Jančářová

38  -  LANCELOT 10

JK Vega Brno

Květa Krupková

44  -  LUFYAMO

JS pod Kunětickou horou

Hana Vašáryová

45  -  LUIS LASALLE

DS Pelikán

Květa Krupková

56  -  SAMET – KAČENKA

JS pod Kunětickou horou

Klára Boháčková

59  -  SIR TAPIO

DS Hluboká nad Vltavou

Petra Miki Civišová

62  -  UN AMI

JK Falea

Radek Carva

63  -  WART AB

JK Carva

Soňa Krčmářová

65  -  WEYDENSTERN

JK Epona Praha